İade ve Değişim

GENEL

 • Tüm siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
 • Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.
 • Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından satıcıya ödenmez ise, alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde kargo gideri satıcıya ait olacak şekilde satıcıya iade etmek zorundadır.
 • Satıcının öngöremeyeceği mücbir sebeple oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemezse durum alıcıya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana kadar teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; bu iptalden 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir.
 • Alıcı, satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, satıcıya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.
 • Satın aldığınız ürün veya ürünleri 14 gün içerisinde iade etmek veya değiştirmek istiyorsanız, kargo ile gönderebilirsiniz. Satın aldığınız ürünü bize geri göndermenizin ardından tarafımızca incelemesi yapılır. Yapılan inceleme sırasında söz konusu bir hata/aksaklık ya da bozulmanın kullanıcı kaynaklı olduğu tespit edilmezse ürüne ait bedel kredi kartınıza yasal süre olan 10 iş günü içerisinde iade edilir.
 • Ürünün iade edilebilmesi için, fatura ile gönderilmelidir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır. Başka bir müşteriye satılamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemekte ve bedeli geri ödenmemektedir.

 

İADE ŞARTLARI

 • Satın aldığınız ürün veya ürünleri 14 gün içerisinde iade etmek veya değiştirmek istiyorsanız, kargo ile gönderebilirsiniz, iade ve değişim kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.
 • İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri, iade & değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. İade talebinizi web sitemiz üzerinden oluşturabilirsiniz. (Hesabım>Siparişlerim>Kolay iade>İade edilecek ürünün seçilmesi). Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.
 • İade edilecek ürün, ürün orijinal paketi çıkartılmamış olup, teslim alınan orijinal paketi/ kutusu ile geri gönderilmelidir. Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Ardından belirtilen adrese kargo şirketleriyle gönderim ücretini ödeyerek yollamanızı rica ederiz. 
 • Satın aldığınız ürünü bize geri göndermenizin ardından tarafımızca incelemesi yapılır. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteriye satılamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemekte ve bedeli geri ödenmemektedir.
 • Nakit iade yapılmaz.

 DEĞİŞİM HAKKI

 • Değiştirmek istediğiniz ürünleri, değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. 
 • Değiştirmek istediğiniz ürünü, orijinal faturası ve değişim&iade formunu doldurarak eksiksiz, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde belirtilen adrese kargo ile iade edebilirsiniz, iade kargo ücreti Müşteriye (Alıcıya) aittir. İade kargosu alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir
 • Değişim formunda “Değişim Talebi” olduğunu belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi ürünü istediğinizi yazmanızı rica ederiz. İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

 

Ürünün iade edilebilmesi için, fatura ile gönderilmelidir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteriye satılamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemekte ve bedeli geri ödenmemektedir.

İade ve Değişim Adresi:
Kaanb Konfeksiyon Mümessillik Ticaret Limited Şirketi.
ORUÇ REİS MAH. MAHMUTPAŞA CAD. NO:3 AVEK PLAZA KAT:4 NO:401-402-403 ESENLER 34235 ISTANBUL.

Tel:
 0 212 438 22 81
Fax: 0 212 438 23 20

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 
Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00
WhatsApp Hattı:  0538 097 37 97
Mail: info@turkan.com.tr  

 

 

×